سرامیک پرسلانی کف راک سرامیک

سرامیک کف پرسلان يكي از بهترين محصولات شركت راك سراميك اصفهان است كه در فروشگاه آنلاين و فيزيكي آن عرضه مي شود. اين محصول به قدري جذاب و نفوذ ناپذير است كه آب هرگز به كف زمين و ديوار نفوذ نمي كند و هميشه محل تميز و بدون رطوبت باقي خواهد ماند. شما با اين محصول مي توانيد محل خود را جذاب و دوست داشتني كرده و بر تعداد مشتريان خود بيفزاييد. شما مي توانيد اين محصول در نماهاي مختلف ساختمان مانند ديوار، كف، استخر، سونا، جكوزي، آب نما استفاده كنيد. اين محصول باعث خواهد شد تا محل كسب و كار شما زيبا و جذاب به نظر برسد. در اين مقاله چسب سرامیک پرسلان ، سرامیک پرسلان ، سرامیک ویلا را به دقت بررسي خواهيم كرد.

سراميك كف | سايز 60ىر60 |پرسلان
تولید راک سرامیک ایران
سراميك كف | سايز 120ىر60 |پرسلان
تولید راک سرامیک ایران
سراميك كف | انتخاب بر اساس رنگ طوسی
تولید راک سرامیک ایران
سراميك كف | مونوکالر تک رنگ | دارای 16 رنگ | پرسلان لعابدار مات
تولید راک سرامیک ایران
سرامیک تک رنگ | راک سرامیک
سرامیک آبی رنگ
سرامیک مشکی | راک سرامیک
سرامیک پرسلانی آبی
سرامیک صورتی | راک سرامیک
سرامیک پرسلانی بنفش | راک سرامیک
سرامیک سبز60در120
سرامیک نارنجی راک سرامیک
سراميك كف | سبزرنگ
سرامیک کف | زرد رنگ
سرامیک طوسی کف
سرامیک مونوکالر

چسب سرامیک پرسلان

کاشی پرسلان میزان جذب آب 0/5 درصد یا پایین تر از آنچه كه در انجمن آزمایش و مواد آمریکا تعریف شده است. برای آزمایش این ، ابتدا کاشی حریق وزن شده و سپس به مدت پنج ساعت جوش داده می شود و به مدت 24 ساعت در آب قرار می گیرد. سپس دوباره وزن می شود. اگر کاشی به دلیل جذب آب به سطح آن ، کمتر از نیمی از یک درصد وزن داشته باشد ، چینی در نظر گرفته می شود.

سرامیک کف پرسلان مزاياي خيلي زيادي دارد

برای دستیابی به این چگالی ، از مخلوط مخصوص خاک رس کائولن استفاده می شود که نسبت به بیشتر خشت های سرامیکی ظریف تر و خالص تر است. معمولاً حاوی مقادیر قابل توجهی کوارتز و فلدسپار مخلوط شده است. کاشی های پرسلن در دمای بین 2200 تا 2500 درجه فارنهایت پخته می شوند. برای مصرف کننده ، به طور کلی کافی است که بگوییم چینی کاشی متراکم و ریز دانه ای است که نسبت به کاشی های سرامیکی معمولی نسبت به آب نفوذ پذیر نیست. با چسب سرامیک مي توان همه سرامیک ها را به دقت در محل خود چسباند و اين چسب كمك مي كند كه كاشي ها و سرامیک ها در اثر تكانه هاي احتمالي حركت نكرده و در محل خود ثابت بمانند. با چسب سرامیک پرسلان مي توانيد انواع سراميك را در نماهاي داخلي و خارجي ساختمان استفاده كنيد.

با اين محصول مي توانيد سراميك هايي به ضخامت 2 تا 10 ميلي متر را به محل بچسبانيد. شما با اين محصول مي توانيد هر نوع سراميك را در محل هايي مانند استخر، سونا، جكوزي، كليه نماهاي داخلي و خارجي بچسبانيد. سرامیک کف پرسلان به قدري چسبنده است كه به همه نماهاي داخلي و خارجي هم مي چسبد.

 

مزاياي چسب سرامیک پرسلان و سرامیک کف پرسلان

  • قابل مصرف در همه محل ها و نماهاي داخلي و خارجي ساختمان
  • چسبندگي خيلي زياد به انواع مصالح ساختماني مانند گچ، سيمان
  • مقاومت بي نظير نسبت به آب و امكان استفاده در محل هاي سونا، جكوزي، استخر، آب نماها
  • منعطف و مقاوم نسبت به انواع و اقسام تكانه هاي ساختماني
  • نصب آسان و راحت
  • چسبندگي خارق العاده
  • مقاومت نسبت به غوطه وري در آب

سرامیک کف پرسلان

اين محصول به قدري جذاب و مقاوم است كه علاوه بر مصرف داخلي به بازارهاي خارجي هم صادر مي شود. سرامیک کف پرسلان براي كف سالن هاي ورزشي، سالن هاي سينما، سالن هاي پذيرايي، تالارهاي پذيرايي، آزمايشگاه هاي پزشكي، بيمارستان ها، كلينيك هاي درماني ، منازل ، ويلاها، پنت هاوس ها، مانيشن ها و ساير محل ها كاربرد دارد. سرامیک پرسلان به قدري محكم و بادوام است كه شما دوست خواهيد داشت كه فقط از سراميك پرسلان شركت راك سراميك اصفهان استفاده كنيد. محل شما با اين محصول زيبا و جذاب خواهد بود و براي هر نوع كاربري بهترين است و شما مي توانيد اين محصول را از بين انواع و اقسام محصولات شركت راك سراميك اصفهان انتخاب كنيد.

سرامیک ویلا و سرامیک کف پرسلان

اين محصول لازم است كه زيبا و جذاب باشد تا كليه نماهاي داخلي و خارجي ويلا را زيبا و چشمگير نشان دهد. سرامیک ویلا لازم است كه نسبت به محصولاتي مانند چوب بامبو كه براي ديوار و كف ويلاها استفاده مي شود جذاب باشد طوري كه مالكان ويلاها ترجيح دهند كه از اين محصول استفاده كنند. سعي كنيد كه سرامیک کف پرسلان را از بين سراميك هاي طرح دار استفاده كنيد تا محل كسب و كار و منزل شما زيبا  وجذاب به نظر برسد. سرامیک کف پرسلان را مي توانيد براي بخش هاي پذيرايي محل كسب و كار و منزل خود استفاده كنيد تا مهمانان و شركاي تجاري شما محل كسب و كار شما را جذاب و دوست داشتني مدنظر بگيرند.

 

سرامیک کف پرسلان را مي توانيد براي بخش هاي پذيرايي محل كسب و كار و منزل خود استفاده كنيد

گستره بازار سرامیک کف پرسلان شركت راك سراميك اصفهان

اين محصول علاوه بر اين كه در داخل كشور مصرف مي شود بلكه در خارج از كشور هم مشتريان و طرفداران خاص خود را دارد و به همين دليل اين شركت محصولات خود را به كشورهاي خارجي صادر مي كند كه مي تواند بهترين جايگزين نسبت به فروش خام نفت باشد و مي توان انتظار داشت كه بعدها اين محصول تا آمريكا، كانادا، استراليا، و كشورهاي جنوب شرقي آسيا مانند مالزي، سنگاپور، اندونزي و هند صادر شود و مردم اين كشورها نيز از اين محصول در منازل و اماكن تجاري و مسكوني خود استفاده كنند. در ابعاد و رنگ هاي مختلف و متنوعي توليد مي شود.

كشورهاي خارجي امروزه به محصولات ايراني علاقمند شده اند و به همين دليل شركت راك سراميك اصفهان كليه محصولات خود را به كشورهاي خارجي صادر مي كند و باعث مي شود كه نام ايران و محصولات ايراني در كشورهاي خارجي هم بر زبان آورده شود و علاوه بر آن هر سال حجم بيش تري از محصولات به كشورهاي خارجي صادر شود.

نتيجه گيري

سرامیک کف پرسلان شركت راك سراميك اصفهان يكي از بهترين محصولات اين شركت است كه به نوبه خود با كيفيت و مرغوب است كه علاوه بر مصرف داخلي، به بازارهاي خارجي هم صادر مي شود. اين محصول به قدري زيبا و جذاب است كه با چسب سراميك پرسلان در محل خود ثابت باقي مي ماند و كف زمين و ديوارها و كليه نماهاي داخلي و خارجي ساختمان هم زيبا و جذاب به نظر خواهد رسيد. از مزاياي اين محصول مي توان به نصب آسان و راحت محصول، چسبندگي خيلي زياد، مقاومت نسبت به آب و رطوبت، مقاومت نسبت به انواع تكانه هاي ساختماني، قابليت استفاده در استخر، سونا، جكوزي و آب نماها اشاره كرد كه باعث جذابيت محل شما خواهد شد.

سوالی دارید؟ با مشاورین ارشد ما در میان بگذارید 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
مقایسه