سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران

floor Rak ceramics - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران

سرامیک کف

یکی از بهترین محصولات سرامیک راک اصفهان سرامیک کف است که در فروشگاه آنلاین و فیزیکی آن عرضه می شود.

سرامیک کف برند راک سرامیک به قدری جذاب و نفوذ ناپذیر است که آب هرگز به کف زمین و دیوار نفوذ نمی کند و همیشه محل تمیز و بدون رطوبت باقی خواهد ماند. شما با این محصول می توانید محل خود را جذاب و دوست داشتنی کرده و بر تعداد مشتریان خود بیفزایید.

کاربرد سرامیک های برند راک

شما می توانید این محصول در نماهای مختلف ساختمان مانند دیوار، کف، استخر، سونا، جکوزی، آب نما استفاده کنید. این محصول باعث خواهد شد تا محل کسب و کار شما زیبا و جذاب به نظر برسد.

سرامیک کف | سایز 60ىر60 |پرسلان
تولید راک سرامیک ایران
سرامیک کف | سایز 120ىر60 |پرسلان
تولید راک سرامیک ایران
سرامیک کف | انتخاب بر اساس رنگ طوسی
تولید راک سرامیک ایران
سرامیک کف | مونوکالر تک رنگ | دارای 16 رنگ | پرسلان لعابدار مات
تولید راک سرامیک ایران
7 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
8 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
9 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
10 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
11 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
12 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
13 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
14 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
2 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
4 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
5 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران
6 - سرامیک کف پرسلان | محصول راک سرامیک ایران

سرامیک کف یکی از تاثیرگذارترین المان های معماری منازل و سازه ها است.

سرامیک کف پرسلان یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای کف ساختمان از آن استفاده کنید. شما بهتر است که متناسب با مساحت فضای کف ساختمان، سرامیک کف را انتخاب کنید. شما می توانید از طرح ها و رنگ های متفاوت و بروز سالی که در پیش رو دارید انتخاب کنید. در هر حال شما می توانید از محصولات برند راک سرامیک استفاده کنید.

سرامیک کف یکی از تاثیرگذارترین المان های معماری منازل و سازه ها است

انتخاب رنگ مناسب سرامیک کف

رنگ ها در زندگی ما انسان ها ، نقش بسیار مهمی بازی می کنند. انتخاب رنگ مناسب با کف و دیوارها، باعث خواهد شد تا فضای شما بزرگ تر یا کوچک تر نشان داده شود. سرامیک روشن کمک می کند تا فضای شما بزرگ تر نشان داده شود. حال هر چقدر که سرامیک شما روشن و براق تر باشد به همان اندازه فضای سالن و محل شما بزرگ تر نشان داده خواهد شد. سرامیک کف براق برای سالن های کنفرانس و تالارهای عروسی گزینه مناسبی است و شما می توانید این محصولات را از بین برند راک سرامیک خریداری کنید. سرامیک مات فضای شما را تیره و تار نشان می دهد و باعث خواهد شد فضای شما کوچک نشان داده شود. سرامیک کف پولیش بهتر از هر گزینه دیگر، فضای شما را جذاب نشان می دهد.

رنگ ها را با هم هماهنگ یا متضاد انتخاب کنید تا ذهن مخاطب را بلوکه کرده و محیط شما بتواند ذهن مخاطبان را درگیر کند. هر چقدر که رنگ ها، نسبت به هم متفاوت یا هماهنگ تر باشند به همان اندازه تاثیرگذاری بیش تری خواهند داشت.

ترکیب های رنگی در سرامیک های کف، می تواند فضای شما را زیباتر نشان دهد. سعی کنید که ترکیب رنگی با تناژ مناسبی را انتخاب کنید. تناژهای رنگی روشن یا تیره در جذاب نشان دادن محیط تاثیر به سزایی دارد و هر چقدر با هماهنگی نصاب سرامیک، محیط خود را جذاب کنید به طور یقین بر مخاطبان و مهمانان تاثیرگذاری بیش تری خواهید داشت.

انتخاب رنگ و اندازه در اسلب سرامیک از عوامل تاثیرگذار است و شما نباید این دو عوامل را نادیده بگیرید. اندازه سرامیک را با مساحت محیط خود هماهنگ کنید تا بتوانید محیط جذابی را خلق کنید. برای محیط های بزرگ تر می توانید از سرامیک های روشن و براق استفاده کنید.

سرامیک کف لازم است که با سرامیک دیوار هماهنگ باشد

انتخاب سایز مناسب سرامیک کف

همیشه اندازه مانند رنگ تاثیرگذار است و انتخاب سایر مناسب، محیط شما را جذاب تر نشان می دهد. سرامیک  60 در 120و سرامیک 60 در60 برای مساحت های خیلی کوچک گزینه مناسبی است. سرامیک سایز بزرگ کف برای مساحت های بزرگ مثل سالن های بزرگ تالار عروسی و کنفرانس، می تواند گزینه مناسبی باشد. اسلب سرامیک کف را بهتر است که با مشاورین دکوساز راک سرامیک انتخاب کنید.

شما می توانید با سرامیک های مستطیل شکل، فضاهایی مثل حمام و سرویس دستشویی مناسب است. حال بهتر است که رنگ مناسب سرامیک های مستطیل شکل را انتخاب کنید تا فضای شما را زیبا و جذاب نشان دهد. بهتر است که سرامیک های کف حمام را به صورت هفت و هشت جایگذاری کنید تا زیباتر نمایش داده شود. هر چقدر که سرامیک کف و دیوار باهم هماهنگ باشد به همان اندازه شما می توانید مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

سرامیک در مقایسه با سنگ، فضای منزل و محیط کار شما را زیبا و جذاب نشان می دهد. سرامیک کف نسبت به سنگ، ظریف تر و جذاب تر است و ظریف و جذاب بودن می تواند محیط شما را عالی نشان دهد. سرامیک هایی با ضخامت مناسب محیط شما می تواند فضای محیط شما را جذاب تر نشان دهد.

تضاد یا همرنگی در سرویس های بهداشتی یا در کف سالن و دیوار می تواند تاثیرگذار باشد. گاهی اوقات تضاد در مقایسه با همرنگی، تاثیرگذارتر است و معماران می توانند به شما این نکات را یادآوری کنند.

همرنگی یا تضاد رنگ ها را بر عهده نصاب سرامیک و سازنده جزیره آشپزخانه واگذار کنید تا براساس تجارب و تخصص خود، بهترین ترکیب رنگی را انتخاب کند. شما می توانید با کاتالوگ های رنگی، ترکیب های رنگی را انتخاب کنید. شرکت های نصاب در ابتدای کار این کاتالوگ را به شما نشان می دهند تا حین انجام کار این سفارش شما را نیز به انجام برسانند. شما بهتر است که ترکیب های رنگی را با دقت هر چه بیش تر انتخاب کنید.

اسلب سرامیک کف را بهتر است که با مشاورین دکوساز راک سرامیک انتخاب کنید

آیا اسلب سرامیک برای کف انتخاب مناسبی است؟

سرامیک کف برجسته می تواند فضای شما را خاص نشان دهد. سرامیک کف بدون بند، زیبا و خاص است و سرامیک  طرح سنگ شاید یکی از جذاب ترین طرح هایی است که شما در برخی ساختمان ها مثل مناطق بالا شهر می توانید آن را ببنید. اسلب سرامیک یکی از بهترین گزینه هایی است که شما می توانید به وسیله آن مساحت مورد نظر خود را زیبا و جذاب نشان دهید.

سرامیک کف را در مناسب ترین اندازه و رنگ انتخاب کنید تا فضای شما، زیبا و جذاب نشان داده شود.

اسلب سرامیک برای استفاده کردن در مساحت های بزرگ مناسب است و اکثر پیمانکاران ساختمانی ترجیح می دهند که از اسلب سرامیک به جای اسلب سنگ استفاده کنند.

سرامیک کف برجسته می تواند فضای شما را خاص نشان دهد

اسلب سرامیک مناسب محیط های بزرگ است و باعث جذابیت آن خواهد شد. برای سالن های تئاتر و عروسی بهترین گزینه خواهد بود. سرامیک های یک دست و یکپارچه نه تنها محیط شما را جذاب نشان می دهند بلکه با سرامیک دیوار هم هماهنگ خواهد شد.

اسلب سرامیک فقط برای کناره های کف ساختمان مناسب است و در صورتی که دوست داشته باشید که از اسلب سرامیک استفاده کنید، می توانید این کار را در کناره های دیوار و کف به انجام برسانید.

نتیجه گیری

سرامیک کف شرکت راک سرامیک اصفهان یکی از بهترین محصولات این شرکت است که به نوبه خود با کیفیت و مرغوب است که علاوه بر مصرف داخلی، به بازارهای خارجی هم صادر می شود. این محصول به قدری زیبا و جذاب است که با چسب سرامیک پرسلان در محل خود ثابت باقی می ماند و کف زمین و دیوارها و کلیه نماهای داخلی و خارجی ساختمان هم زیبا و جذاب به نظر خواهد رسید. از مزایای این محصول می توان به نصب آسان و راحت محصول، چسبندگی خیلی زیاد، مقاومت نسبت به آب و رطوبت، مقاومت نسبت به انواع تکانه های ساختمانی، قابلیت استفاده در استخر، سونا، جکوزی و آب نماها اشاره کرد که باعث جذابیت محل شما خواهد شد.

 

اینستاگرام : https://instagram.com/rakceramicsisfahan

بستن
مقایسه