درباره راک سرامیک ایران

کارخانه راک سرامیک برندی بین المللی و قدیمی در صنعت کاشی و. سرامیک می باشد که در کشورهایی همچون امارات و ایران دارای کارخانه می باشد .

شرکت راک سرامیک (سهامى خاص) سال 1382 در استان اصفهان شهرستان شهرضا تاسیس و در سال 1384 به بهره بردارى رسید. راک سرامیک ایران نیز از ماشین آلات به روز ایتالیایى استفاده مى نماید که در تولید محصول با کیفیت (سرامیک هاى گرانیتى و پرسلان لعابدار) و دستیابى به حجم بالاى تولید نقش به سزایى دارند.

کارخانه راک سرامیک ایران واقع در اصفهان-شهرضا مجاور منطقه صنعتی رازی منطقه صنعتی خرم نهادینه شده که به تولید سرامیک پرسلانی درجه یک در سایزهای 60 در 60 / 60در120 / 120در240 می پردازد .

تولیدات این کارخانه شامل سرامیک های پرسلانی مات / براق / دبل شارژ می باشد که در در طرح های مختلف همچون تراورتن / گلدن ماربل / کلکته / سورفیس / اینداس و …. وارد بازار شده است .

شوروم مرکزی راک سرامیک در استان اصفهان در خیابان سجاد مابین چهارراه ابشاو و آپادانا / روبروی پمپ بنزین سجاد واقع شده ونمایشگاه کاملی از محصولات راک ایران / اسلب های سایز 120در240 ایرانی و اماراتی / سنگ روشویی راک امارات / والهنگ اماراتی است که با ارائه طرح های مختلف آماده خدمت به هم میهنان عزیز است .

راک سرامیک اصفهان
RakShowRoom

همچنین این مجموعه آماده همکاری با دفاتر دکوراسیون داخلی / بازرگانی های کاشی و سرامیک / معماران / مدیران پروژه های ساختمانی می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09133868745 / 09139740329 تماس بگیرید .

سوالی دارید؟ با مشاورین ارشد ما در میان بگذارید 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
مقایسه