سرامیک کف طوسی

سرامیک طوسی

می تواند در دکوراسیون محل شما تحولی عجیب و شگرفی را ایجاد کند. ترکیب طوسی و سفید می تواند دکوراسیون محل شما را به نحو متفاوتی نشان دهد. البته سرامیک طوسی می تواند در رنگ های متفاوتی باشد که هر تناژ رنگی، فرکانس متفاوت و به تبع نتیجه متفاوتی دارد.

برای مشاهده سرامیک های رنگ طوسی راک سرامیک برروی تصویر زیر کلیک کنید
COLORGRAYY 1024x155 - سراميك طوسی در معماری مدرن

سرامیک طوسی برای استفاده درکف ساختمان

سرامیک طوسیمات و براق نمونه دیگری از سرامیک طوسی هستند که می تواند کف ساختمان را زیبا نشان دهد. حال می توانید با اندازه هایی مثل سرامیک 60 در 120 طوسی و سرامیک 60 در 60 طوسی، کف ساختمان خود را تزئین کنید. سرامیک طوسیآشپزخانه می تواند گزینه ای باشد که کف آن را به گونه دیگری نشان دهد تا به حال دیده نشده بود. سرامیک طوسی براق به خصوص برای کف پوش کردن بخش های مختلف منزل، یکی از بهترین گزینه هایی است که اکثر کاشی کاران آن را به مالک ساختمان پیشنهاد می دهند. حال هر چقدر که کف ساختمان بزرگ باشد به همان اندازه تاثیرگذاری سرامیک طوسیبیش تر خواهد بود. کف ساختمان شما می تواند از آشپزخانه تا کف بخش های دیگر متفاوت باشد. ترکیب رنگ کف ساختمان و دیوار، می تواند بر چشم اهالی منزل تاثیر بگذارد که نباید آن را نادیده گرفت. 

WhatsApp Image 2020 08 18 at 05.51.45 1024x1024 - سراميك طوسی در معماری مدرن
سرامیک طوسی راک سرامیک

انتخاب رنگ طوسی درسرامیک بین کابینتی

همیشه انتخاب رنگ در چیدمان آشپزخانه بسیار مهم بوده و شما می توانید با سرامیک طوسیبین کابینتی، آشپزخانه خود را زیبا و جذاب کنید. ترکیب رنگ سرامیک طوسیبا سایر رنگ هایی باعث خواهد شد تا از بودن از آشپزخانه لذت ببرید. هر چقدر که طرح و رنگ های انتخابی شما زیبا و جذاب باشد به همان اندازه، چیدمان شما، محل زندگی را دلنشین تر خواهد کرد. رنگ طوسی با رنگ هایی مثل سفید، نارنجی، زرد ترکیب زیبای رنگی را ایجاد می کند که هرگز خستگی بصری را احساس نخواهید کرد. شاید در نظر اول با توجه به تشخیص خود، برای تمیز کردن سرامیک ها تنبل به نظر برسید، ولی به مرور زمان، بهترین زمان تمیزکردن سرامیک ها را متوجه خواهید شد. زمانی که سرامیک طوسیرا برای سرامیک های بین کابینی انتخاب می کنید می توانید از دکوراتور رنگ مناسب دیگری که قرار است با آن ترکیب شود را جویا شوید.

WhatsApp Image 2020 08 18 at 05.56.23 1024x1024 - سراميك طوسی در معماری مدرن

سرامیک طوسی مات بهتراست یابراق

سرامیک طوسیکف در تناژهای مات یا براق می تواند چشم انداز بصری محل شما را دگرگون کند و حتی زمین تا آسمان تفاوت ایجاد کند. سرامیک مات، محل زندگی و کار شما را لوکس و زیبا نشان می دهد. با ترکیب رنگ های سرامیک های سیاه و سفید می توانید تفاوت ایجاد کنید. در سرامیک های مات، کثیفی کمتر مشخص می شود. البته در سرامیک طوسی روشن ، کثیفی زودتر نمایان می شود، ولی هرگز به این دلیل به سراغ سرامیک طوسی تیره نروید، بخاطر این که فضای خانه شما گرفته و تیره و تار به نظر خواهد رسید. سرامیک طوسی براق فضای محل را بازتر نشان می دهند. این چنین سرامیک هایی، فضا را لوکس و شیک نشان می دهند. تصور کنید که اگر به این چنین سرامیک هایی نورهای براق تابانده شود، فضای محل شما جذاب تر و دل نشین تر خواهد بود.

WhatsApp Image 2020 08 18 at 05.35.17 1024x1024 - سراميك طوسی در معماری مدرن
سرامیک طوسی کف

سرامیک طوسی باچه رنگهای دیگری سازگاراست

زمانی که از ترکیب رنگی صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهن متبادر می شود منشور رنگ ها است. شما می توانید با ترکیب رنگ سرامیک طوسیبا سایر رنگ ها، محل خود را رویایی نشان دهید.

ترکیب طوسی و زرد

ویژگی رنگ زرد این است که شئی را برجسته نشان می دهد. رنگ زرد را می توان رنگی جامع و همه کاره عنوان کرد که در همه ترکیب های رنگی جایگاه ویژه ای دارد.

ترکیب طوسی و سبز

شما می توانید تناژهای مختلفی از رنگ سبز را با طوسی ترکیب کنید. این ترکیب رنگی لازم است به گونه ای باشد تا چشم اندازی که دوست دارید را ایجاد کند.

قرمز و طوسی 

ترکیب رنگ قرمز و طوسی به قدری زیبا و جذاب است که در استفاده از آن تردید نمی کنید. البته استفاده زیاد از این رنگ، باعث دلزدگی شما از محیط خواهد شد.

ترکیب رنگ های فیروزه ای و طوسی

در رنگ فیروزه ای، تناژهایی از رنگ سبز و آبی پنهان است و این چنین ترکیبی، محل شما را کلاسیک نشان می دهد.

سفید و طوسی

این ترکیب رنگی به قدری به هم نزدیک است که محل شما را یکدست نشان می دهد. می توانید سرامیک را برای کف انتخاب کرده و رنگ دیوار را سفید انتخاب کنید.

مشکی و طوسی

این چنین ترکیب رنگی، محیط شما را تیره نشان می دهد.

صورتی و طوسی

این چنین ترکیب رنگی، آرامش بخش است می توانید از آن برای اتاق خواب و سرویس بهداشتی هم استفاده کنید.

آبی و طوسی

رنگ آبی از همان ابتدا آرامش بخش بوده و شما با این ترکیب رنگ می توانید فضای موقری را انتخاب کنید.

بنفش و طوسی

رنگ بنفش، رنگ مخصوص ثروتمندان است و شما با این ترکیب رنگی، فضای لوکس و اشرافی را خلق می کنید.

مرجانی و طوسی

این چنین ترکیبی برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب و کافی شاپ مناسب است. تناژهای مختلف را شما انتخاب می کنید.

 استفاده ازترکیب رنگ طوسی برای سرامیک سرویس بهداشتی

سرامیک طوسی سرویس بهداشتی می تواند محل شما را جذاب تر نشان دهد. هر کسی در طول روز از سرویس بهداشتی استفاده می کند. در اکثر اوقات رستوران ها و کافی شاپ ها از سرامیک طوسی استفاده می کنند، ولی این قانون نیست و شما می توانید متناسب با اهداف و کاربری های خود از این سرامیک در بخش های مختلف سرویس های بهداشتی استفاده کنید.  

صفحه روی کابینت با اسلب طوسی

سطحی که روی کابینت قرار می گیرد، صفحه کابینت است و شما می توانید با سرامیک طوسی بدنه کابینت را متفاوت تر ایجاد کنید. ترکیب سرامیک و فلز در آشپزخانه، تفاوت ایجاد می کند. 

کانترتاپ وجزیره با اسلب سرامیک طوسی

کانترتاپ و جزیره در آشپزخانه نقش مهمی را ایفا می کند. با سرامیک طوسی می توانید پیشخوان زیبایی را در آشپزخانه داشته باشید. در سیستم جزیره هم سرامیک طوسی، منزل شما را خاص تر نشان خواهد داد. البته لازم است که به ترکیب های رنگی دقت کنید تا در نهایت فضای مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن ایجاد کنید. 

WhatsApp Image 2020 08 18 at 05.56.11 1024x1024 - سراميك طوسی در معماری مدرن

سرامیک طوسی تک رنگ راک سرامیک

طوسی - سراميك طوسی در معماری مدرن
سرامیک طوسی راک سرامیک

سرامیک طوسی روشن مونو کالر راک

طوسی - سراميك طوسی در معماری مدرن
سرامیک طوسی راک سرامیک

سرامیک پولیش طوسی تیره طرح رویال ماربل

Royal Marble Gray - سراميك طوسی در معماری مدرن
رویال ماربل | Royal Marble | طوسی

سرامیک پرسلان مات طوسی طرح سورفیس

Surface Coolgray - سراميك طوسی در معماری مدرن
surface coolgray

راک سرامیک در فضای مجازی

Instagram.com/RakCeramicsIsfahan

نتیجه گیری

سرامیک طوسی برند راک سرامیک یکی از بهترین برندهای بازار است که می توانید با آن آشپزخانهو یا فضا را به  بهترین وجه ممکن تزئین کنید. سرامیک پرسلان در دو نوع لعابدارمات و پولیش به بازار عرضه می شود که برای استفاده در بخش های مختلف خانه یکی از گزینه های شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه