سرامیک سفید سرویس بهداشتی

سرامیک سفید | کلکته | رگه طوسی | رگه طلایی

سرامیک سفید یکی از بهترین گزینه هایی است که اکثر صاحبان ملک دوست دارند که با آن کف و دیوار ملک خود را بیارایند. این سرامیک برای واحدهای تجاری و اداری می تواند گزینه بهتری باشد که می توانید از آن استفاده کنید. سرامیک سفید را می توانید با هر رنگ دیگری ترکیب کنید. سرامیک سفید سافت وود را توصیه می کنیم استفاده کنید تا محل شما به نحو متفاوتی زیبا و تاثیرگذار نشان داده شود.

استفاده از سرامیک سفید درکف ساختمان

سرامیک سفید مات کف برای کفپوش کردن کف ساختمان می تواند گزینه عالی باشد. امروزه کاشی ها از مواد بازیافتی نیز ساخته می شوند و این عنصر را دوستدار محیط زیست می کند. شکل کاشی ها با فرایندهای مختلف مانند اکستروژن یا فشار دادن در دمای اتاق یا هر روش دیگر بدست می آیند. شما با سرامیک سفید می توانید کف ساختمان را زیبا و رویایی، کفپوش کنید. سرامیک 60 در 120 سفید کف ، سرامیک 60 در 60 سفید راک می توانید کف ساختمان خود را به بهترین شکل ممکن تزئین کنید. سرامیک با این رنگ دیوار و کف آشپزخانه را با هم ست کنید تا زیبایی آشپزخانه شما چند برابر شود. سرامیک با این رنگ روشن راه پله می تواند در جذاب نشان دادن این محل، تاثیرگذار باشد. سرامیک سفید کف استیو یکی از بهترین محصولات برای کف پوش کردن است.

gold3 751x1024 - رنگ سفيد در انتخاب سرامیک واحد های تجاری و مسکونی

انتخاب سرامیک سفید بین کابینتی

زمانی که اسم کابینت را می شنویم بی اختیار به یاد آشپزخانه می افتیم. می توانید با سرامیک سفید بین کابینت ها هم استفاده کنید. سرامیکی با این رنگ آشپزخانه شما را زیبا و نامحدود نشان می دهد. زمانی که بین کابینت ها هم از سرامیک سفید روشن بین کابینتی استفاده می کنید، آشپزخانه شما رویایی و جذاب خواهد بود. به ترکیب رنگ سرامیکی با این رنگ و کابینت ها دقت کنید. رنگ قرمز و سفید، زرد و سفید، بنفش و سفید می تواند آشپزخانه شما را رویایی و جذاب نشان دهد. سرامیک سفید تیره بدنه کابینت می تواند در ایجاد کنتراست تاثیرگذار باشد. سرامیک دیوار را با سرامیک روشن بین کابینتی ترکیب کنید تا روشنایی آشپزخانه شما چندین برابر شود.

کدامیک را انتخاب کنیم: سرامیک سفید براق یا مات

 • در آشپزخانه ، کاشی های براق نسبت به کاشی های سرامیک مات کثیف تر می شوند ، اما در عین حال ، چون با سطوح ضد آب سر و کار داریم ، می توان خیلی سریعتر تمیز کرد. فقط با یک دستمال سریع کاشی های آشپزخانه را پاک کنید و دوباره تمیز و براق می شوند.
 • در مورد کاشی های آشپزخانه ، تزئین قسمت جلو با کاشی براق یکی از نکات ما در زمینه تجدید ظاهر آنها است.
 • کاشی های براق سفید همراه با مبلمان مات ، تضاد جالبی را هم در سرویس بهداشتی و هم در آشپزخانه ایجاد می کنند.
 • سرامیک سفید براق با آشپزخانه و حمام از هر سبکی ترکیب می شود: بزرگ ، کوچک ، آوانگارد ، سنتی و غیره
 • علاوه بر این ، کاشی های براق ، به ویژه سفید ، از نظر بصری در کف آشپزخانه و حمام از جذابیت بیشتری برخوردار هستند.

تاثیرگذاری سرامیک سفید مات

 • این نوع سرامیک ها لکه دار نمی شود.
 • آنها به راحتی کثیف نمی شوند و لکه ها را خیلی بهتر پنهان می کنند.
 • آنها فضای گرمتر ، آرام تر و حتی با ظرافت بیشتری را برای فضا فراهم می کنند و به شما امکان می دهند تا حمام را به نحو متفاوتی به نمایش بگذارید.
 • از نظر احساسی ، بافت مات دلپذیرتر است و باعث می شود آشپزخانه ها و حمام های پذیرایی گسترش یابد.  
 • تنوع رنگ و شکل کاشی های مات هم برای کف و هم برای دیوار باعث می شود که حمام و آشپزخانه فضاهای بسیار جذابی باشد.
 • به طور خاص ، سرامیک مات سفید فضای مدرنی را ایجاد می کنند.

سازگاری سرامیک سفید با سایر رنگ ها

ترکیب رنگی همیشه در محل باعث خواهد شد تا محل و منزل شما جذاب به نظر برسد. در این بخش به مهم ترین ترکیب های رنگی توجه می کنیم.

ترکیب سفید و رنگ کرم :

قرارگیری رنگ سفید در کنار رنگ کرم باعث ایجاد آرامش در شما خواهد شد. ترکیب سفیدی که خود القا کننده آرامش است با رنگ دیگری با این تناژ می تواند آرامش بیش تری را القا کند. شما با این ترکیب می توانید محیط خود را بزرگ تر نشان دهید.

ترکیب سفید و قهوه ای

شاید هرگز به این چنین ترکیبی فکر هم نکرده بودید. ترکیب رنگ سفید با یک رنگ گرم می تواند کنتراست بسیار زیادی را ایجاد کند. با این ترکیب می تواند منزل و محل کار خود را به نحو متفاوتی نشان دهید.

ترکیب سفید و رنگ طلایی

WhatsApp Image 2020 08 18 at 05.52.54 1024x1024 - رنگ سفيد در انتخاب سرامیک واحد های تجاری و مسکونی

رنگ طلایی، یک رنگ شاهانه است و باعث خواهد شد تا فضای شما متفاوت نشان داده شود. شما می توانید با این ترکیب رنگی، تفاوت ایجاد کنید. شما می توانید با این ترکیب رنگی، فضای خاصی را ایجاد کنید.

ترکیب سفید و رنگ ارغوانی

اگر بخواهید که رنگ ارغوانی با رنگ دیگری ترکیب کنید، هیچ رنگی مانند سفید بهتر نخواهد بود. زمانی که شما این چنین ترکیبی را استفاده می کنید لازم نیست از رنگ های دیگری هم استفاده کنید.

ترکیب سفید و زرشکی

این چنین ترکیبی منحصر به فرد است و می تواند فضای شما را متقاوت نشان دهد. شما می توانید با این ترکیب فضای شاد و تاثیرگذاری را ایجاد کنید.

ترکیب سفید و نیلی

هر دو رنگ سردی هستند و به همین دلیل بهتر است که با دقت بیش تری ، آن ها را به کار ببرید. شما با این ترکیب می توانید فضای زندگی خود را جذاب و دوست داشتنی نشان دهید.

ترکیب سفید و رنگ خاکستری

رنگ خاکستری، خنثی است و می توانید با این چنین ترکیبی می توانید فضای شادی و لوکسی را ایجاد کنید.

جذابیت حمام و سرویس بهداشتی با سرامیک سفید

سرویس های بهداشتی و حمام یکی از محل هایی است که در طی روز از آن ها استفاده می کنیم. شما با سرامیک سفید می توانید سرویس بهداشتی و حمام زیبایی را خلق کنید. حال اگر سفید را با رنگ های دیگری مانند رنگ های گرم و خنثی هم ترکیب شود در این صورت، حمام و سرویس بهداشتی جذابی را خواهید داشت. سرامیک سرویس بهداشتی و حمام را هر هفته تمیز کنید تا زیبایی این محل ها شما حفظ شود.

arabesqato2 751x1024 - رنگ سفيد در انتخاب سرامیک واحد های تجاری و مسکونی
کانترتاپ سرامیک سفید

استفاده از سرامیک سفید در صفحه روی کابینت

رویه کابینت مانند خود کابینت تاثیرگذار است و دکورسازها می توانند با سرامیک سفید ، آشپزخانه زیبایی را برای شما خلق کنند که تا به حال آن را تجربه نکرده اید. البته می توانید با ترکیب های رنگی، صفحه روی کابینت زیبایی داشته باشید و دوست داشته باشید که تمام مدت خود را در آشپزخانه بگذرانید.

panda3 857x1024 - رنگ سفيد در انتخاب سرامیک واحد های تجاری و مسکونی

طراحی جزیره و کانترتاپ آشپزخانه با سرامیک سفید

دکورسازان شرکت های معماری داخلی می توانند با سرامیک سفید ، کانترتاپ و جزیره بسیار زیبایی را خلق کنند که تا به حال نظیر آن را در محل دیگری تجربه نکرده اید. طرح جزیره با این رنگ سرامیک ، به آشپزخانه شما رنگ و بوی دیگری را تزریق می کند که فقط کدبانوی خانه می تواند زیبایی آن را تشخیص دهد.

نتیجه گیری

سرامیک سفید یکی از گزینه هایی است که با آن می توانید محل کار و زندگی خود را جلا ببخشید و آن را همانطور که می خواهید تزئین نمایید. شما با سرامیک سفید پولیش برند راک سرامیک و سرامیک پرسلان سفید می توانید محل خود را جذاب تر تزئین کنید. 

در صورت تمایل صفحه اینستاگرام راک سرامیک را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه