زیگما

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 9 نتیجه

زیگما

شاید تاکنون نام اسلب سرامیک زیگما، بسیار به گوش شما رسیده باشد.  تاکنون از خود پرسیده اید که این نوع از سرامیک‌ها چه نوع سرامیک هایی بوده و چه مزیت‌هایی را در بر دارند؟ استفاده از آنها در چه مواردی مناسب و مفید خواهد بود؟ چه قیمتی داشته و برای تهیه آن چه باید کرد؟ برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه، شما را به همراهی در این محتوا، دعوت می کنیم. بهتر است ابتدا به توضیح مفید و مختصری در مورد زیگما اسلب زیگما و خصوصیات آن بپردازیم:

اسلب سراميک زیگما
اسلب سراميک زیگما

اسلب سرامیک زیگما را بشناسید :

با توجه به توسعه دانش و گسترش تکنولوژی، کاربران و متخصصین به ترکیبی شگفت انگیز که با متریال اولیه ی ساخت محصولات شیشه‌ای، سنگ‌های کوارتز و همچنین کاشی‌های پرسلانی تهیه و تولید شده اند، دست یافتند. از این ترکیب با نام زیگما یاد می کنند. تولید این محصول در طبیعت و به صورت طبیعی، ممکن است هزاران سال به طول بیانجامد .زمان بسیار کم برای شبیه سازی این محصول، از نقاط عطف در آن به شمار می آید. این محصول نتیجه ی یک فرایند تکنولوژیک خاص و منحصر بفرد در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بوده است. مشخصات خارق العاده و فرم های شگفت انگیز از جمله جذابیت های مهم در انتخاب آن برای افراد متخصص و با تجربه در زمینه ی ساخت و ساز و طراحی های بی نظیر به شمار می آید.

چرا اسلب سرامیک زیگما را استفاده کنیم؟

گاهی این سوال پیش می آید که چرا با وجود سرامیک های دیگر اسلب سرامیک زیگما را برای بهره برداری و استفاده انتخاب کنیم؟ شاید یکی از راهکارهای ایده آل برای متقاعد شدن افراد و همچنین ارائه ی توضیحات کامل، استفاده از فن مقایسه باشد. حال به ذکر خصوصیات اسلب زیگما و مقایسه ی آن با دیگر محصولات موجود در بازار خواهیم پرداخت:

 • کیفیت بسیار بالا :  از جمله مهمترین خصوصیات در این محصولات می توان به کیفیت بسیار بالا در آنها اشاره نمود. برای پی بردن به کیفیت بسیار بالا در این محصولات، می توان به خصوصیات برجسته در آنها اشاره نمود. بسیاری از سرامیک‌های موجود در بازار ضد خش، ضد لکه و یا مقاوم در برابر حرارت خواهند بود. اما این خصوصیات هر کدام به تنهایی و یا برخی از آنها در سرامیک های دیگر موجود هستند. یعنی برخی از سرامیک ها یا ضد لک هستند و یا در برابر حرارت و گرما مقاوم هستند. اما از ویژگی مهم در اسلب‌های زیگما می توان به برخورداری از خصوصیات کلی مانند: ضد لک، ضد خش، مقاوم در برابر حرارت و … اشاره نمود.
 • مقاومت شگفت انگیز:همواره مقاومت در سرامیک‌ها، یکی از المان های بسیار مهم برای آنها بوده و خواهد بود. لذا اغلب از فناوری‌های نوین برای بهره برداری‌های مفید در جهت افزایش مقاومت در سرامیک ها استفاده خواهند نمود. در تولید اسلب سرامیک زیگما با استفاده از فناوری ها و مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت در جهت افزایش مقاومت در تلاش بوده اند. در تولید این محصول از ماشین آلات خاصی برای افزایش تراکم و مقاومت استفاده خواهند نمود. این ماشین ها به نوعی با افزایش فشار، تراکم در سرامیک ها را افزایش خواهند داد. ایجاد تراکم بالا در کنار پخت 2 ساعته در کوره های مناسب و ایده آل سطحی مقاوم و غیر قابل جذبی را برای آنها به همراه خواهد داشت. در صورتی که در سرامیک های دیگر زمان پخت بسیار کمتر خواهد بود.
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب :در تولید سرامیک های سنتی اغلب از یک مواد اولیه خاص استفاده می کردند. با پیشرفت روزانه ی کاربران در زمینه ی تولید محصولات مرغوب و باکیفیت، همراه شاهد متدهای خاص و ایده‌آلی هستیم که هر کدام به نوبه‌ی خود تغییرات شگفت انگیزی را به همراه داشته اند. امروزه با تکیه به فناوری های نوین و استفاده از مواد اولیه‌ی ظریف‌تر و خالص‌تر، محصولات با کیفیت، مرغوب و شایسته ای را شاهد خواهیم بود. این مواد اولیه ی مرغوب و مناسب، محصولی متراکم ،مقاوم و لاکچری را به همراه خواهند داشت.
 • تنوع گسترده:
 • اسلب سرامیک زیگما با توجه به سلایق افراد، از تنوع گسترده ای برای تولید محصولات خود استفاده نموده است. تنوع بسیار بالا در تولید با کیفیت این محصولات، موارد استفاده از آنها را نیز گسترش داده است. اغلب کلیه افراد با هر سلیقه و خواسته ای که باشند، می توانند از این محصول استفاده نمایند. از تنوع گسترده در این محصول می توان به مواردی از قبیل:
  • اسلب بوک مچ
  • اسلب فرو مچ
  • جزیره سرامیک
  • اسلب سرامیک مات
  • اسلب سرامیک براق
  • اسلب سرامیک پولیش

  و … اشاره نمود. هر کدام از این محصولات با توجه به خواسته ی مصرف کننده و سفارش دهنده، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. تنوع در طرح و رنگ می تواند فضایی آرامش بخش و ایده آل را برای افراد به ارمغان آورد.

قیمت مقرون به صرفه:

یکی از عوامل مهم و نکات کلیدی در خرید و تهیه بسیاری از محصولات، توجه به فاکتور قیمت آنها می باشد. در برخی از موارد افراد با قیمت های بسیار بالا و در مواردی افراد با قیمت پایین تری مواجه خواهند شد. اما قبل از در نظر گرفتن قیمت باید به مقرون به صرفه بودن آن کالا نیز توجه نمود. اسلب سرامیک زیگما با برخورداری از قیمت مقرون به صرفه و شگفت انگیز، تحولی عظیم در صنعت طراحی داخلی ایجاد نموده است. کاربران با استفاده از این محصول می توانند تا سالیان طولانی، کیفیت روزهای اول را تجربه نمایند. این محصول به نحوی طراحی و تولید شده است که به راحتی افراد را دلزده و خسته نکرده و همواره جذابیت بی نظیری را نیز پس از سالها استفاده برای افراد و بازدید کنندگان در بر خواهد داشت. برخورداری از قیمت مقرون به صرفه نسبت به قیمت محصولات بی کیفیت موجود در بازار رقابتی از دیگر خصوصیات منحصر بفرد در این محصول به شمار می رود.

جمع بندی :

وقتی طبیعت و فناوری‌های نوین برای دستیابی به موفقیت های بزرگ معماری با یکدیگر کار می کنند، شاهد شگفتی های جذاب و بی نظیری خواهیم بود. زیگما یک برند تولیدی مرغوب و با کیفیت اسلب سرامیک می باشد که با تکیه به فناوی‌های نوین، مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت و همچنین ماشین آلات بی نظیر اقدام به تولید و بهره برداری از اسلب سرامیک زیگما نموده است. خلاقیت معماری و پشتیبانی طراحی های بی نظیر و خارق العاده در این اسلب سرامیک ها کاملا مشخص و قابل ارزیابی خواهند بود. تنوع بسیار بالا در ابعاد، ضخامت، طراحی، رنگ و موارد استفاده، سبب اهمیت استفاده از این محصول شده است.