اسلب سرامیک
مگااسلب

اسلب سرامیک

این نوع از محصولات ، محصولات جدید و پیشتازی هستند که با برخورداری از ویژگی های منحصر بفرد توانسته اند جایگزین بسیار مناسبی برای اسلب سنگها باشند. موارد استفاده از سرامیک سایز بزرگ بسیار گسترده خواهد بود. افراد با در نظر گرفتن ویژگی های ایده آل و مناسب آنها ، می توانند به عنوان سرامیک دیوار ، سرامیک کف ، سرامیک سرویس بهداشتی و مواردی از این قبیل ، از آنها استفاده نمایند. این محصولات نیز مانند اسلب سنگ ها به صورت ورقه ای پهن تولید می شوند که عمدتا در حین استفاده در ابعاد مورد نظر برش خورده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اما مزایای استفاده از این محصولات را به صورت جداگانه بر روی برخی از مکان ها بیان خواهیم نمود.

 

ساخت صفحه روی کابینت با اسلب سرامیک :

یکی از موارد استفاده از اسلبها ، استفاده از آنها بر روی کابینت ها خواهد بود. استفاده از اسلب سنگ بر روی کابینت ،می تواند مزایایی مانند چسبندگی بسیار بالا ، مقاومت قابل توجه ، طراحی های طبیعی ، سهولت در نگهداری ، را در بر داشته باشد. اما معایب استفاده از این محصولات می توان به قیمت بسیار بالا و وزن چشمگیر و خصوصا جذب آب در این محصول اشاره نمود. معایب اسلب سنگ ، توجه افراد را به اسلب سرامیک معطوف داشته است. این نوع از محصولات نیز از مزایایی مانند :

  • تنوع در طرح و رنگ
  • استحکام بسیار بالا
  • برخورداری از لعاب مناسب برای سهولت در نگهداری
  • اسلب پرسلان دارای جذب صفر درصد آب می باشد
  • استفاده از برخی طراحی های چاپی بر روی آنها
  • مقاومت منحصر بفرد
  • ابعاد مناسب و بزرگ

و مواردی از این برخوردار خواهند بود. بسیاری از انبوه سازان و پیمانکاران با در نظر گرفتن این خصوصیات برجسته در این محصولات اقدام به استفاده از آنها در ساخت کانتر تاپ با اسلب سرامیک نموده اند.

 

ساخت سنگ روشویی با اسلب سرامیک یا اسلب سنگ :

یکی دیگر از موارد مصرف چشمگیر محصولات اسلب ، استفاده از آنها در سرویس بهداشتی می باشد. استفاده از اسلب سنگها برای ساخت روشویی مناسب نخواهند بود. زیرا این محصولات قابلیت جذب آب دارند. در سرویس های بهداشتی نیز استفاده از آب بسیار مهم و ضروری می باشد. اما اسلب سرامیک به دلیل اینکه زیر مجموعه ای از محصولات پرسلانی است، دارای مقاومت چشمگیر و جذب صفر آب خواهند بود. از این نظر می توانند بهترین و ایده آل ترین محصولات برای استفاده در روشویی به شمار آیند. استفاده از این محصولات در این مکان ها سبب سهولت در تمیز کردن و پاکسازی نیز خواهند شد. همچنین طرح های جذاب در این نوع از محصولات می توانند فضایی خیره کننده را برای سرویس بهداشتی به ارمغان بیاورند.

 

تولید اسلب سرامیک توسط راک سرامیک :

با توجه به استقبال بسیار زیاد از این محصول در بازار، واحد تولیدی و خدماتی راک سرامیک اقدام به تولید محصولات اسلب پرسلان با بهترین کیفیت نموده است. اسلب 100*300 ، اسلب 120*240 و سرامیک های سایز بزرگ از جمله محصولات پر فروش در این واحد تولیدی خواهد بود. موارد استفاده ی گسترده و وسیع از اسلب سرامیک نشان دهنده ی کیفیت منحصر بفرد و ایده آل در این محصولات خواهد بود. بسیاری از انبوه سازان و پیمانکاران با توجه به مزایای استفاده از این محصولات، اقدام به سفارش عمده ی اسلب سرامیک خواهند نمود. قیمت بسیار مناسب آنها در کنار ویژگی های برتر سبب استقبال بسیاری از افراد از این محصولات تولیدی گشته است. واحد تولیدی راک سرامیک از بهترین متریال های ساخت برای تولید این محصولات استفاده نموده است. از این رو می توان گفت مصرف این محصول برای بسیاری از موارد مانند : سرامیک کف ، سرامیک دیوار ، سرامیک نما ، سرامیک سرویس بهداشتی ، سرامیک کانتر تاپ ، سرامیک روشویی و مواردی از این قبیل بسیار مناسب و قابل توجه خواهد بود.

اسلب دیوار
اسلب سرویس بهداشتی
//luxarch.ir/wp-content/uploads/2020/07/اسلب-پذیرایی-دیوار-scaled.jpg
اسلب پرسلان
//luxarch.ir/wp-content/uploads/2020/07/اسلب-ساهارا.jpg
اسلب كانترتاپ
sahara noir
سوالی دارید؟ با مشاورین ارشد ما در میان بگذارید 
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
مقایسه